İade ve Değişim
Sepetiniz

İade ve geri ödeme politikamız

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


1. İade Süresi

Ürününüzü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz. Bu süre sona erdikten sonra maalesef iade işlemleri kabul edilmemektedir.

2. İade Koşulları

İade edilmek istenen ürünün kullanılmamış, yıpranmamış ve orijinal ambalajında olması gerekmektedir.

Ürünün iadesi sırasında faturası da eksiksiz bir şekilde geri gönderilmelidir.

Hijyen gereği Piercing ve Küpe ürünlerinin iadesi ve değişimi maalesef mümkün değildir.

3. İade İşlemi

İade talebinizi Telefon, WhatsApp, e-posta yoluyla veya müşteri hizmetlerimize bildirerek başlatabilirsiniz. İade formunu doldurmanız gerekebilir.

İade başvurusu yapılması durumunda müşteri hizmetlerinden iade takip kodu almalısınız. Almış olduğunuz takip numarası ile anlaşmalı kargo firmasına teslim edip Kargo takip kodunu Müşteri temsilcilerimiz ile paylaşmalısınız.

Ürünü iade etmeden önce iade onayını almanız gerekmektedir. Onay alınmadan yapılan iade işlemleri kabul edilmemektedir.

Bu işlemleri takiben, ürün incelemesi uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilecektir. Söz konusu incelemede, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği incelenmektedir.

4. İade İşlem Süreci

İade işlemi onaylandığında, ödeme yaptığınız hesaba iade işlemi gerçekleştirilecektir.

İade işlemi, ürünün iade edildiği tarihten itibaren en geç 10 iş günü içinde tamamlanacaktır.

5. İade Edilemeyen Ürünler

Özel talepler doğrultusunda üretilen ürünler

Özel Ölçü olarak üretilen yüzük ürünleri.

Kişileştirilmiş Takı ürünleri

Standart ölçü dışında Üretilen Kolye, Bileklik Ürünleri.

Piercing ve Küpe ÜrünleriÜrün Değişim Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir (yüzük ölçüsü , model değişimi vb.). Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.


Proteales